Football8Basketball1Volleyball33Hockey74RugbyBaseball16Handball73Formula 1NFL
Jong Utrecht logo

Jong Utrecht Standings

Eerste Divisie · 2026/2027

Jong Utrecht league position and the full Eerste Divisie table for 2026/2027.

Eerste Divisie Table

#TeamPWDLGDPts
1HeraclesHeracles96301821
2VVV VenloVVV Venlo97021321
3Almere City FCAlmere City FC9522817
4FC VolendamFC Volendam9513716
5RodaRoda9441316
6VitesseVitesse9423314
7EmmenEmmen9423214
8NAC BredaNAC Breda9423-114
9Jong AZJong AZ9414613
10FC OSSFC OSS9405112
11Jong PSV U21Jong PSV U219333-112
12Den BoschDen Bosch9324-411
13FC EindhovenFC Eindhoven9324-511
14WaalwijkWaalwijk9243010
15Helmond SportHelmond Sport9315-210
16De GraafschapDe Graafschap9315-1010
17Jong AjaxJong Ajax9234-99
18MVVMVV9225-88
19Jong UtrechtJong Utrecht9216-67
20DordrechtDordrecht9126-155

Latest results

DateMatchCompetitionResult
09 OctDe Graafschap vs Jong UtrechtEerste Divisie2 - 1
18 SepJong Utrecht vs VVV VenloEerste Divisie1 - 3
14 SepJong Utrecht vs Jong AjaxEerste Divisie5 - 0
11 SepNAC Breda vs Jong UtrechtEerste Divisie2 - 3
07 SepJong Utrecht vs FC EindhovenEerste Divisie0 - 0
31 AugJong AZ vs Jong UtrechtEerste Divisie2 - 1